CAF95984 (IO850-SM36) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF95984 (IO850-SM36)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANTENNA 850MHZ SPHERE 3DBI SMA M
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF95984 (IO850-SM36) LAIRD TECH
    CAF95984 (IO850-SM36) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF95984 (IO850-SM36) is described as ANTENNA 850MHZ SPHERE 3DBI SMA M. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    View
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ