CAF95961(ID2450-RT48) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF95961(ID2450-RT48)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT WHISPER 2.4G 48 RG142 RPTNC
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF95961(ID2450-RT48) LAIRD TECH
    CAF95961(ID2450-RT48) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF95961(ID2450-RT48) is described as ANT WHISPER 2.4G 48" RG142 RPTNC. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM