CAF94871(IDD2450-RS36) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94871(IDD2450-RS36)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT TERRANCE DIV 5DBI 36 RP SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94871(IDD2450-RS36) LAIRD TECH
    CAF94871(IDD2450-RS36) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94871(IDD2450-RS36) is described as ANT TERRANCE DIV 5DBI 36" RP SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP