CAF94809(ID5250-RT12) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94809(ID5250-RT12)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT WHISPER DIR 9DBI 12 RP TNC
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94809(ID5250-RT12) LAIRD TECH
    CAF94809(ID5250-RT12) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94809(ID5250-RT12) is described as ANT WHISPER DIR 9DBI 12" RP TNC. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK