CAF94696(IO2450-SM12) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94696(IO2450-SM12)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT SPHERE OMNI 12 SMA MALE
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94696(IO2450-SM12) LAIRD TECH
    CAF94696(IO2450-SM12) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94696(IO2450-SM12) is described as ANT SPHERE OMNI 12" SMA MALE. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    View
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB