CAF94649(IDD5250-RSRA36) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94649(IDD5250-RSRA36)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT TERRANCE DIVERSITY 36 RPSMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94649(IDD5250-RSRA36) LAIRD TECH
    CAF94649(IDD5250-RSRA36) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94649(IDD5250-RSRA36) is described as ANT TERRANCE DIVERSITY 36" RPSMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V