CAF94585(IDD5250-RS36) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94585(IDD5250-RS36)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT TERRACE 36 RG-142 RP SMA
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94585(IDD5250-RS36) LAIRD TECH
    CAF94585(IDD5250-RS36) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94585(IDD5250-RS36) is described as ANT TERRACE 36" RG-142 RP SMA. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM