CAF94527(IG2450-RB36) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94527(IG2450-RB36)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT OMNIDIR 6DBI 36 RG-142 RPBNC
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94527(IG2450-RB36) LAIRD TECH
    CAF94527(IG2450-RB36) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94527(IG2450-RB36) is described as ANT OMNIDIR 6DBI 36"RG-142 RPBNC. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE