CAF94379(ID2450-RS60) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94379(ID2450-RS60)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT WHISPER 2.4GHZ 60 RPSMA M
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94379(ID2450-RS60) LAIRD TECH
    CAF94379(ID2450-RS60) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94379(ID2450-RS60) is described as ANT WHISPER 2.4GHZ 60" RPSMA M. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bopla Enclosures
  • Description
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    Phoenix Contact
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM