CAF94180(IDO2450-NF12) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94180(IDO2450-NF12)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT BIDIR 8.5DBI 12 RG-142 NFEM
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94180(IDO2450-NF12) LAIRD TECH
    CAF94180(IDO2450-NF12) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94180(IDO2450-NF12) is described as ANT BIDIR 8.5DBI 12"RG-142 NFEM. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR PAD BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Bel Power Solutions
  • Description
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 125W 24V
    View
    Carling Tech
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    Molex
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V