CAF94137(IOD2450-RN12) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94137(IOD2450-RN12)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT OMNIDIR 3DBI 12 RG-142 RPTNC
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94137(IOD2450-RN12) LAIRD TECH
    CAF94137(IOD2450-RN12) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94137(IOD2450-RN12) is described as ANT OMNIDIR 3DBI 12"RG-142 RPTNC. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM