CAF94130 (IO1900-NF12) LAIRD TECH
  • Part Number: CAF94130 (IO1900-NF12)
  • Manufacturer Name: LAIRD TECH
  • Description: ANT 900MHZ SPHERE 3DBI M FEMALE
  • Category: RF Antennas
  • Status:
  • More about CAF94130 (IO1900-NF12) LAIRD TECH
    CAF94130 (IO1900-NF12) is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the RF Antennas category. CAF94130 (IO1900-NF12) is described as ANT 900MHZ SPHERE 3DBI M FEMALE. Perfect Parts is a supplier of RF/IF and RFID and other Semiconductors.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> RF Antennas from all manufacturers
    ---> RF/IF and RFID by sub category
  • More About  RF Antennas
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD