AA-040-12-22-00-00 LAIRD TECH
  • More about AA-040-12-22-00-00 LAIRD TECH
    AA-040-12-22-00-00 LAIRD TECH
    AA-040-12-22-00-00 is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the Thermoelectric & Peltier Assembles category. AA-040-12-22-00-00 is described as THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 6.3A. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
    ---> Other parts by LAIRD TECH
    ---> Thermoelectric & Peltier Assembles from all manufacturers
    ---> Thermal Support Devices by sub category
  • More About  Thermoelectric & Peltier Assembles
    Thermal Support Devices
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE