AA-035-24-22-00-00 LAIRD TECH
  • More about AA-035-24-22-00-00 LAIRD TECH
    AA-035-24-22-00-00 LAIRD TECH
    AA-035-24-22-00-00 is manufactured by LAIRD TECH and is categorized in the Thermoelectric & Peltier Assembles category. AA-035-24-22-00-00 is described as THERMOELECTRIC ASSY AIR-AIR 2.2A. Perfect Parts is a supplier of Thermal Support Devices and other Miscellaneous.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE SOCKET METAL INSUL
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
    AUTO PLUG EUROPEAN
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE