CA3106E36-5PB15A233F42 ITT Cannon
  • More about CA3106E36-5PB15A233F42 ITT Cannon
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PCB HANDLE A
    View
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"