CA3106E18-11SF80 ITT Cannon
  • Available: 2,362
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CA3106E18-11SF80 ITT Cannon
    CA3106E18-11SF80 ITT Cannon
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM