CA3106E16S-1PF97 ITT Cannon
  • More about CA3106E16S-1PF97 ITT Cannon
    CA3106E16S-1PF97 ITT Cannon
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1577
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    View
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    Phoenix Contact
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)
    Schroff
    FRONT PANEL KIT 3U 4HP VME
    CHASS BOT PLATE ALUM 8 X 10 NAT
    BASE ELEMENT W/ SNAP FOOT 35MM
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM