G125-MC31605L4-0450L Harwin
  • More about G125-MC31605L4-0450L Harwin
    G125-MC31605L4-0450L Harwin
    G125-MC31605L4-0450L is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC31605L4-0450L is described as 1.25MM M/L 16POS 30AWG 450MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    SLOTTED BACKPLANE
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"