G125-MC22605L4-0450L Harwin
  • More about G125-MC22605L4-0450L Harwin
    G125-MC22605L4-0450L Harwin
    G125-MC22605L4-0450L is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC22605L4-0450L is described as 1.25MM M/L 26POS 28AWG 450MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.