G125-MC21205L4-0150M Harwin
  • More about G125-MC21205L4-0150M Harwin
    G125-MC21205L4-0150M Harwin
    G125-MC21205L4-0150M is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC21205L4-0150M is described as 1.25MM M/M 12POS 28AWG 150MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    View
    Schroff
    CONNECTOR H 15 F