G125-MC15005L4-0450L Harwin
  • More about G125-MC15005L4-0450L Harwin
    G125-MC15005L4-0450L Harwin
    G125-MC15005L4-0450L is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC15005L4-0450L is described as 1.25MM M/L 50POS 26AWG 450MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.