G125-MC12005L4-0300F Harwin
  • Available: 10
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about G125-MC12005L4-0300F Harwin
    G125-MC12005L4-0300F Harwin
    G125-MC12005L4-0300F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-MC12005L4-0300F is described as 1.25MM M/F 20POS 26AWG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM