G125-FC35005L0-0300F Harwin
  • More about G125-FC35005L0-0300F Harwin
    G125-FC35005L0-0300F Harwin
    G125-FC35005L0-0300F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-FC35005L0-0300F is described as 1.25MM F/F 50POS 30AWG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"