G125-FC25005L0-0450L Harwin
  • More about G125-FC25005L0-0450L Harwin
    G125-FC25005L0-0450L Harwin
    G125-FC25005L0-0450L is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-FC25005L0-0450L is described as 1.25MM F/L 50POS 28AWG 450MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH