G125-FC23405L0-0300F Harwin
  • More about G125-FC23405L0-0300F Harwin
    G125-FC23405L0-0300F Harwin
    G125-FC23405L0-0300F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-FC23405L0-0300F is described as 1.25MM F/F 34POS 28AWG 300MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"