G125-FC22005L0-0450L Harwin
  • More about G125-FC22005L0-0450L Harwin
    G125-FC22005L0-0450L Harwin
    G125-FC22005L0-0450L is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-FC22005L0-0450L is described as 1.25MM F/L 20POS 28AWG 450MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F