G125-FC22005L0-0150F Harwin
  • More about G125-FC22005L0-0150F Harwin
    G125-FC22005L0-0150F Harwin
    G125-FC22005L0-0150F is manufactured by Harwin and is categorized in the Rectangular Cable Assemblies category. G125-FC22005L0-0150F is described as 1.25MM F/F 20POS 28AWG 150MM. Perfect Parts is a supplier of Cables and other Interconnects.
    ---> Other parts by Harwin
    ---> Rectangular Cable Assemblies from all manufacturers
    ---> Cables by sub category
  • More About  Rectangular Cable Assemblies
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH