UDT020A0X3-SRZ GE Critical Power
  • More about UDT020A0X3-SRZ GE Critical Power
    UDT020A0X3-SRZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. UDT020A0X3-SRZ is described as CONV DIGITAL 5.5V 20A POL SMD. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GE Critical Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM