QW010A0A1-BHZ GE Critical Power
  • More about QW010A0A1-BHZ GE Critical Power
    QW010A0A1-BHZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. QW010A0A1-BHZ is described as DC/DC CONVERTER 5V 10A 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.