QRW035A0F741-HZ GE Critical Power
  • More about QRW035A0F741-HZ GE Critical Power
    QRW035A0F741-HZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. QRW035A0F741-HZ is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 35A 116W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    View
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"