QRW010A0B641-BH GE Critical Power
  • More about QRW010A0B641-BH GE Critical Power
    QRW010A0B641-BH is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. QRW010A0B641-BH is described as DC/DC CONVERTER 12V 10A 120W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.