QPW060A0P1Z GE Critical Power
  • More about QPW060A0P1Z GE Critical Power
    QPW060A0P1Z GE Critical Power
    QPW060A0P1Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. QPW060A0P1Z is described as DC/DC CONVERTER 1.2V 60A 72W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.