QPW050A0F641Z GE Critical Power
  • More about QPW050A0F641Z GE Critical Power
    QPW050A0F641Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. QPW050A0F641Z is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 50A 165W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.