QBVW033A0B41-IHZ GE Critical Power
  • More about QBVW033A0B41-IHZ GE Critical Power
    QBVW033A0B41-IHZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. QBVW033A0B41-IHZ is described as DC/DC CONVERTER 12V 33A 400W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.