PDT012A0X3-SRDZ GE Critical Power
  • More about PDT012A0X3-SRDZ GE Critical Power
    PDT012A0X3-SRDZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. PDT012A0X3-SRDZ is described as DC/DC CONVERT 0.45-5.5V 12A 66W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GE Critical Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"