NSR020A0X543Z GE Critical Power
  • More about NSR020A0X543Z GE Critical Power
    NSR020A0X543Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. NSR020A0X543Z is described as DC/DC CONVERT 0.59-6V 20A 120W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GE Critical Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE