NSR020A0X43Z GE Critical Power
  • More about NSR020A0X43Z GE Critical Power
    NSR020A0X43Z GE Critical Power
    NSR020A0X43Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. NSR020A0X43Z is described as CONVERT DC/DC 0.59 6V @ 20A SIP. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"