LW030A87 GE Critical Power
  • More about LW030A87 GE Critical Power
    LW030A87 GE Critical Power
    LW030A87 is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. LW030A87 is described as CONVERTER DC/DC 5V 30W OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS