KSTW015A0F41-SRZ GE Critical Power
  • More about KSTW015A0F41-SRZ GE Critical Power
    KSTW015A0F41-SRZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. KSTW015A0F41-SRZ is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 15A 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.