KNW020A0F1-88SRZ GE Critical Power
  • More about KNW020A0F1-88SRZ GE Critical Power
    KNW020A0F1-88SRZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. KNW020A0F1-88SRZ is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 20A 66W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.