KNW015A0F41-88Z GE Critical Power
  • More about KNW015A0F41-88Z GE Critical Power
    KNW015A0F41-88Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. KNW015A0F41-88Z is described as DC/DC CONVERTER 3.3V 15A 50W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE