KNW013A0A4-88SRZ GE Critical Power
  • More about KNW013A0A4-88SRZ GE Critical Power
    KNW013A0A4-88SRZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. KNW013A0A4-88SRZ is described as DC/DC CONVERTER 5V 13A 65W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.