JRW040A0A61-HZ GE Critical Power
  • More about JRW040A0A61-HZ GE Critical Power
    JRW040A0A61-HZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JRW040A0A61-HZ is described as DC/DC CONVERTER 5V 40A 200W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.