JRCW450R641-TZ GE Critical Power
  • More about JRCW450R641-TZ GE Critical Power
    JRCW450R641-TZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JRCW450R641-TZ is described as DC/DC CONVERTER 32V 14A 450W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.