JRCW016A0R64-18Z GE Critical Power
  • More about JRCW016A0R64-18Z GE Critical Power
    JRCW016A0R64-18Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JRCW016A0R64-18Z is described as DC/DC CONVERTER 28V 16A 448W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.