JRCW016A0R41-TZ GE Critical Power
  • More about JRCW016A0R41-TZ GE Critical Power
    JRCW016A0R41-TZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JRCW016A0R41-TZ is described as DC/DC CONVERTER 28V 16A. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GE Critical Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"