JPW200S52R51-BHZ GE Critical Power
  • More about JPW200S52R51-BHZ GE Critical Power
    JPW200S52R51-BHZ is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JPW200S52R51-BHZ is described as DC/DC CONVERT 52.5V 3.81A 200W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GE Critical Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME 7SLOT POWWR BUGS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V