JNW350R631-18Z GE Critical Power
  • More about JNW350R631-18Z GE Critical Power
    JNW350R631-18Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JNW350R631-18Z is described as DC/DC CONVERTER 28V 12.5A 350W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.