JNC350R641-18Z GE Critical Power
  • More about JNC350R641-18Z GE Critical Power
    JNC350R641-18Z is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JNC350R641-18Z is described as DC/DC CONVERTER 28V 12.5A 350W. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
    ---> Other parts by GE Critical Power
    ---> DC/DC Converters from all manufacturers
    ---> Converters by sub category
  • More About  DC/DC Converters
    Converters
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE