JAW050A61 GE Critical Power
  • More about JAW050A61 GE Critical Power
    JAW050A61 GE Critical Power
    JAW050A61 is manufactured by GE Critical Power and is categorized in the DC/DC Converters category. JAW050A61 is described as CONVERTER DC/DC 5V 50W OUT. Perfect Parts is a supplier of Converters and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"